Cenová ponuka bezplatne

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily.

Zámkové dlažby

► Maloformátová dlažba    ► Chodníky ► Štrkové lôžko   
► Veľkoformátová dlažba  ► Príjazdové cesty ► Stupňovanie terénu
► Multiformátová dlažba  ► Záhradné chodníčky  ► Terénne schodíky
► Obrubníky  ► Okapové chodníky  ► Zarovnanie terénu
► Cestné obrubníky ► Výkopy, násypy ► Schody a rampy
► Nájazdové obrubníky  ► Zhutnenie zeminy  

O zámkových dlažbách:

Zámkové dlažby sú súčasťou každého rodinného domu, terasy a záhrady. Sú komunikačnými spojmi medzi ulicou a jednotlivými objektmi na pozemku, no zároveň dotvárajú celkový vzhľad objektu ako celok. 

Pri realizácii si však treba uvedomiť, že zámková dlažba si taktiež vyžaduje správnu realizáciu. Je potrebné správne navrhnúť podkladové vrstvy pre konkrétny účel zámkovej dlažby – ako je napríklad chodník na záhrade, či príjazdová cesta alebo parkovisko. Účel zámkovej dlažby ovplyvňuje predovšetkým veľkostný formát a hrúbku zámkovej dlažby. Rovnako dôležitý je výber aj správneho obrubníka.

Naša stavebná firma má za sebou zrealizovaných mnoho zámkových dlažieb, od maloformátových až po najmodernejšie veľkoformátové dlažby. Disponujeme všetkým potrebným náradím vrátane vákuového nosiča pre manipuláciu ťažkej veľkoformátovej dlažby. Zámkové dlažby sme realizovali pre rodinné domy, obchodné prevádzky, terasy, parkoviská či priemyselné objekty. 

Poradíme Vám pri výbere, vypočítame potrebné množstvo, dodáme aj samotný materiál. V prípade potreby vieme odkonzultovať aj kladačský plán a následne zabezpečíme kompletnú realizáciu zámkovej dlažby podľa Vašich požiadaviek. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a odbornému prístupu sa nemusíte obávať, že by Vám zámková dlažba praskala, sadala alebo vytvárala ,,koľajnice“ po autách. Na všetky nami realizované práce Vám garantujeme záruku.

Zámkové dlažby
Cenova ponuka

Bezplatná cenová ponuka na Vašu stavbu

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Cenová ponuka

2. Konzultácia a cenová ponuka

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre stavbu od nás, spíšeme zmluvu a pustíme sa do práce.

© 2023 Všetky práva vyhradené