Cenová ponuka bezplatne

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily.

O nás

Spoločnosť CM-STAV-MONT s.r.o. komplexne realizuje stavebné práce všetkého druhu a podľa požiadaviek zákazníka. Spoločnosť realizovala celý rad kompletných stavebných prác a rekonštrukcií budov, domov, bytových domov aj priemyselných hál. Našimi spokojnými zákazníkmi sú aj fyzické osoby, pre ktoré sme realizovali výstavbu rodinných domov, prestavbu a rekonštrukcie bytových jednotiek.

Spoločnosť CM-STAV-MONT s.r.o. pôsobí na trhu už od roku 2005, kedy vznikla transformáciou stavebnej skupiny, ktorá podnikala v stavebníctve od r. 1990. Sme rodinná firma, ktorá sa od svojho vzniku špecializuje na komplexnú dodávku služieb – od jednotlivých čiastkových prác až po stavbu na kľúč. Dlhoročné skúsenosti, pravidelné školenia celého personálu a získané certifikáty jednotlivých zamestnancov z nás robia odborníkov v stavebníctve.

Realizujeme stavebné práce pre svojich zákazníkov, ktorými sú iné fyzické osoby, obchodné spoločnosti ale aj štátne orgány a organizácie. Predmetom dodávky sú stavebné práce všetkého druhu a podľa požiadaviek klienta. Naša spoločnosť už realizovala celý rad rodinných domov, bytových domov, kompletných rekonštrukcií administratívnych budov a priemyselných hál ako aj ďalšie iné práce. 

V súčasnosti realizujeme komplexné služby v stavebníctve. Špecializujeme sa na stavby na kľúč a hrubé stavby rodinných domov. Našim cieľom je meniť projekty na váš domov. Našimi spokojnými zákazníkmi sú fyzické osoby, iné spoločnosti aj mestá a obce. Naša spoločnosť má kompletne zabezpečenú výrobu - disponuje vlastnou technikou, strojmi, debnením aj lešením.

 


Certifikáty
Certifikáty
Licencie, osvedčenia a certifikáty
Stroje a mechanizmy
Stroje a mechanizmy
Zoznam všetkých strojov, nástrojov a mechanizmov
História
História
Vznik spoločnosti
Cenova ponuka

Bezplatná cenová ponuka na Vašu stavbu

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Cenová ponuka

2. Konzultácia a cenová ponuka

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre stavbu od nás, spíšeme zmluvu a pustíme sa do práce.

© 2024 Všetky práva vyhradené