Cenová ponuka bezplatne

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily.

Podpivničenie rodinných domov

Podpivničenie rodinných domov

Podpivničenie rodinných domov a iných objektov je v dnešnej dobe stále využívané. Pri jej realizácii však často nastávajú problémy. Pri podpivničených stavbách je potrebné zabrániť prenikaniu tlakovej podzemnej vody a vlhkosti cez steny a základovú dosku. Vyhotoviť a vyriešiť všetky detaily podpivničenia si vyžaduje precíznosť a vysokú odbornosť. Bežná partia živnostníkov Vám správne zaizolované podpivnićenie spraviť nedokáže. Nehovoriac o tom, že oprava zle zaizolovaných základov či podpivničenia je celkom zložitá, finančne náročná a problém sa nie vždy dá natrvalo odstrániť. Je potrebné si dať pri prvotnej realizácii veľmi záležať. Preto sa obracajú zákazníci práve na stavebné firmy s vybavením, skúsenosťami a referenciami. 

Naša stavebná firma realizuje podpivničenia už od svojho začiatku. Máme za sebou už niekoľko zrealizovaných podpivničených objektov. Odborný personál, technické vybavenie a skúsenosti, ktoré máme, Vám môžu garantovať kvalitne vyhotovené podpivničenie. 

Pri akejkoľvek realizácii postupujeme vždy podľa projektu. Vieme vyhotoviť akékoľvek podpivničenie, či už sa jedná o čiastočne alebo úplne podpivničený objekt. Na zaizolovanie sa dnes využívajú rôzne systémy. Najviac zaužívané sú nasledujúce metódy podpivničenia.

Čierna vaňa:  

  • Používajú sa hydroizolačné pásy na báze asfaltu alebo PVC.
  • Je potrebné dbať na presné spoje hydroizolácií. 
  • Pri poruche je náročná oprava.

Biela vaňa:

  • Odpadá potreba zhotovenia hydroizolácie a jej ochrany – urýchlenie pracovných postupov.
  • Jednoduchá lokalizácia a oprava prípadných netesností, miesto priesaku = miesto poruchy.
  • Životnosť betónu je dlhšia ako povrchových hydroizolácií.
  • Nevýhodou je väčšie množstvo použitej výstuže a tým pádom aj väčšie náklady. 

 

 

 

 

Podpivničenie rodinných domov
Cenova ponuka

Bezplatná cenová ponuka na Vašu stavbu

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Cenová ponuka

2. Konzultácia a cenová ponuka

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre stavbu od nás, spíšeme zmluvu a pustíme sa do práce.

© 2024 Všetky práva vyhradené