Cenová ponuka bezplatne

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily.

Interiérové práce

► Sadrokartónové priečky          ► Kúpeľne na kľúč
► Protipožiarne priečky   ► Interiérové dvere a okná 
► Akustické priečky    ► Maľby
► Bezpečnostné priečky  ► Obklady a dlažby
► Priečky so špeciálnymi vlastnosťami ► Podlahy
► Sadrokartónové podhľady   ► Nivelačný poter
► Kazetové stropy  ► Podhľad (strop)
► Podkrovie na kľúč    ►Kastlíky pre rozvody

O interiérových prácach

Či už plánujete interiérové práce v novostavbe alebo súčasťou rekonštrukcie, je vhodné sa pri nich obrátiť tiež na stavebnú firmu. Hoci má mnoho ľudí názor, že si tieto práce dokážu zrealizovať aj sami, často krát im uniknú dôležité detaily, ktoré dotvárajú vizuálnu stránku finálneho priestoru. 
Skúsený tím ľudí v našej firme Vám už hneď na začiatku počas plánovania dokáže pomôcť s výberom vhodných a správnych materiálov podľa Vašich požiadaviek a podľa Vášho rozpočtu. Vieme Vám ponúknuť lacnejšie, prípadne kvalitnejšie alternatívy. Ani pri realizácii interiérov, neprekročíme dohodnutý rozpočet. Máme za sebou zrealizovaných už niekoľko interiérov rodinných domov, bytov či obchodných a polyfunkčných priestorov. Pri realizácii interiéru prostredníctvom stavebnej firmy ušetríte čas a starosti so zaobstaraním jednotlivých profesií, a zároveň získate maximálnu kvalitu prevedenia ako aj záruku na všetky vykonané práce. Vďaka prehľadu o najnovších materiáloch, pravidelnému školeniu a dlhoročným skúsenostiam našich zamestnancov, dokážeme premeniť aj prázdny priestor na ,,domov“. 

Sadrokartónové priečky - stavebne oddelené priestory v obytných či administratívnych budovách. V našich referenciách nájdete aj použitie špeciálnych sadrokartónov pre priečky a podhľady, ako sú napríklad protipožiarne priečky, priestory s vyššou vlhkosťou - kúpeľne a podobne.

Interiérové dvere - spoločne vieme nájsť ten správny typ pre Vaše interiérové dvere. Zabezpečíme zameranie, objednanie aj samotnú montáž dverových rámov, krídiel, prípadne interiérových okien. V prípade záujmu o exteriérové okná a dvere vieme takisto dodať a zrealizovať montaž - k exteriérovým oknám a dverám nájdete viac informácií v časti Služieb "Odborná montáž okien a dverí".

Kúpeľne na kľúč - ako stavebná firma dokážeme pokryť všetky remeselné práce, ktoré pri realizácii kúpeľne potrebujete. Nemusíte si hľadať samaostatne vodára, elektrikára, murára, či stolára. Naša firma sa postará o všetky práce. Vy sa môžete pohodlne sústrediť na výber materiálu, s ktorým Vám samozrejme môžeme pomôcť. Dokážeme zrealizovať aj Vašu kúpeľňu na kľúč s ohľadom na Váš rozpočet, vrátane všetkých stavebných prác, povrchových úprav aj zaobstarania a osadenia sanity.

Podlahy, dlažby, obklady, maľby - realizujeme akýkoľvek druh povrchových a podlahových úprav. Vysvetlíme Vám výhody aj nevýhody jednotlivých materiálov, a nech už si vyberiete akýkoľvek z nich, navrhneme Vám optimálne riešenie pre Váš interiér.

Interiérové práce
Cenova ponuka

Bezplatná cenová ponuka na Vašu stavbu

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Cenová ponuka

2. Konzultácia a cenová ponuka

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre stavbu od nás, spíšeme zmluvu a pustíme sa do práce.

© 2024 Všetky práva vyhradené