Cenová ponuka bezplatne

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily.

Stavba na kľúč

Stavať na kľúč je dnes asi najrozumnejším a čoraz viac obľúbeným riešením. Hlavnou výhodou stavby na kľúč a cieľom každého stavebníka, ktorý si tento druh výstavby zvolí, je ušetriť množstvo času, financií a energie. Aby ste však toto dosiahli, je nesmierne dôležité zvoliť si tú správnu stavebnú firmu. Pri kompletnej realizácii stavby na kľúč treba uvažovať nad obrovským množstvom detailov, predvídať a plánovať postupnosť prác. 

Naša stavebná firma sa venuje stavbám na kľúč už od svojho vzniku. Za tie roky praxe sme získali nespočetné množstvo skúseností. Pravidelne svoje skúsenosti a zručnosti obohacujeme o nové systémy, postupy a materiály. Vieme, že každý jeden projekt je unikátny, a práve preto postupujem pri každom jednom projekte individuálne a dôsledne. Realizujeme kompletne všetky druhy prác v rámci výstavby sami. Nakoľko celý harmonogram výstavby, objednávky, preberanie materiálu a pracovné postupy rieši stavebná firma, vy sa môžete plne venovať výberu materiálov a detailov. Ušetríte obrovské množstvo času a zároveň aj financií.

Hlavné výhody pre stavebníka pri ,,stavbe na kľúč“ našou stavebnou firmou: 

– Zodpovedná a kvalitná realizácia. Odborný prístup počas celej výstavby.
– Dohľad stavbyvedúceho. V prípade potreby zabezpečenie aj stavebného dozoru.
– Vedenie stavebného denníka. Dokladané certifikáty a atesty použitých materiálov.
– Príprava a plánovanie. Včasné preriešenie prípadných zmien, úprav. Prístup ku každému projektu individuálne, odborne a zodpovedne.
– Stavebníkovi odpadáva zodpovednosť vyžadovať cenové ponuky, riešiť objednávky. Nájdeme najvhodnejšie riešenie spĺňajúce kvalitu aj finančný rozpočet.
– V prípade potreby vypracujeme alternatívne riešenie.
– Pravidelný report, konzultovanie a plánovanie ďalších prác. 
– Odborná pomoc a poradenstvo pri výbere materiálov. Príprava kladačských plánov a vzoriek.
– Rýchlejší priebeh stavby. Objednávanie a naskladnenie materiálu v predstihu. Zabezpečenie dopravy aj vykládky. Stavba prebieha bez prestávky.
– Stavebná firma vyrieši za vás všetky administratívne veci – od stavebného povolenia až po kolaudáciu.
– Vopred dohodnutý rozpočet – žiadny poplatky navyše.
– Záruka na všetky realizované práce.
– Odborné poradenstvo počas celej výstavby.

 

Stavba na kľúč
Cenova ponuka

Bezplatná cenová ponuka na Vašu stavbu

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Cenová ponuka

2. Konzultácia a cenová ponuka

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre stavbu od nás, spíšeme zmluvu a pustíme sa do práce.

© 2022 Všetky práva vyhradené