Cenová ponuka bezplatne

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily.

Odborné poradenstvo

Obrovská výhoda našej stavebnej firmy oproti konkurenčným firmám je, že máme aj technicko-administratívne zázemie. Náš odborný tím pristupuje ku každému jednému projektu individuálne a zodpovedne. Dávame si záležať už v skorom začiatku pri tvorbe cenových ponúk. Cenové ponuky tvoríme tak, aby sa cena dala jednoznačne dodržať. Zohľadňujeme všetky práce a časti výstavby. Projekty máme v predstihu naštudované, naplánovaný harmonogram a pripravené objednávky. Všetky nezrovnalosti, prípadne možné alternatívne riešenia s Vami v predstihu riešime.

Súčasťou každej našej realizácie je aj naše odborné poradenstvo. Samozrejmosťou je pomoc pri výbere správneho systémové riešenia, stavebného materiálu, vytvorenie a prekonzultovanie kladačských plánov, výber farieb a riešenie alternatívnych riešení pre dosiahnutie vyššej kvality alebo nižšej ceny. Vzhľadom na to pristupujeme ku každému jednému projektu a zákazníkovi individuálne. Zároveň je u nás zaužívaným zvykom, že po celý čas s Vami bude v kontakte len jedna kontaktná osoba, ktorá bude Váš projekt detailne poznať. 

STAVEBNÝ INŽINIERING

Súčasťou našich služieb je aj poskytovanie stavebného inžinieringu. Mnoho stavebníkov s vybavovaním povolení a riadením stavby nemá skúsenosť, alebo pri svojej práci na to nemá ani čas. Práve preto poskytujeme takúto službu, pri ktorej sa nemusíte starať o stavebné či kolaudačné povolenia, vyžadovanie cenových ponúk alebo hľadanie dodávateľov. 
My sa o to všetko postaráme. Zabezpečíme jednoduchý a súvislý priebeh výstavby, bez zbytočných prestávok. Vytriedime dodávateľov a cenové ponuky tak, aby ste získali požadovanú kvalitu a cenovú triedu danej stavebnej práce. 
Vám tak ostane množstvo času na iné veci – výber materiálu, návrh interiéru, exteriéru, výber farieb a dekórov a podobne. Zabezpečujeme stavbyvedúceho a v prípade potreby zabezpečíme aj stavebný dozor. 

Odborné poradenstvo
Stavba na kľúč
Stavba na kľúč
Dom na klúč
Hrubá stavba
Hrubá stavba
Hrubá stavba
Rekonštrukcie
Rekonštrukcie
Rekonštrukcia
Železobetónové stropy a debnenie
Železobetónové stropy a debnenie
Železobetónové stropy a debnenie
Fasády a zatepľovanie
Fasády a zatepľovanie
Fasády a zatepľovanie
Odborná montáž okien
Odborná montáž okien
Odborná montáž okien
Zámková dlažba
Zámková dlažba
Zámkové dlažby
Oplotenie
Oplotenie
Stavba plotu na klúč
Vsakovanie
Vsakovanie
Vsakovanie dažďovej vody
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Cenova ponuka

Bezplatná cenová ponuka na Vašu stavbu

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Cenová ponuka

2. Konzultácia a cenová ponuka

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre stavbu od nás, spíšeme zmluvu a pustíme sa do práce.

© 2024 Všetky práva vyhradené