Cenová ponuka bezplatne

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily.

Odborné poradenstvo

Obrovská výhoda našej stavebnej firmy oproti konkurenčným firmám je, že máme aj technicko-administratívne zázemie. Náš odborný tím pristupuje ku každému jednému projektu individuálne a zodpovedne. Dávame si záležať už v skorom začiatku, pri tvorbe cenových ponúk. Cenové ponuky tvoríme tak, aby sa cena dala jednoznačne dodržať. Zohľadňujeme všetky práce a časti výstavby. Projekty máme v predstihu naštudované, naplánovaný harmonogram a pripravené objednávky. Všetky nezrovnalosti, prípadne možné alternatívne riešenia s vami v predstihu riešime.

Súčasťou každej našej realizácie  naše odborné poradenstvo. Samozrejmosťou je pomoc pri výbere správneho systémové riešenia, stavebného materiálu, vytvorenie a prekonzultovanie kladačských plánov, výber farieb a riešenie alternatívnych riešení pre dosiahnutie vyššej kvality alebo nižšej ceny. Vzhľadom na to pristupujeme ku každému jednému projektu a zákazníkovi individuálne. Zároveň je u nás zaužívaným zvykom, že po celý čas s vami bude v kontakte len jedna kontaktná osoba, ktorá bude váš projekt detailne poznať. 

STAVEBNÝ INŽINIERING

Súčasťou našich služieb je aj poskytovanie stavebného inžinieringu. Mnoho stavebníkov s vybavovaním povolení a riadením stavby nemá skúsenosť, alebo pri svojej práci na to nemá ani čas. Práve preto poskytujeme takúto službu, pri ktorej sa nemusíte starať o stavebné či kolaudačné povolenia, vyžadovanie cenových ponúk alebo hľadanie dodávateľov. 
My sa o to všetko postaráme. Zabezpečíme jednoduchý a súvislý priebeh výstavby, bez zbytočných prestávok. Vytriedime dodávateľov a cenové ponuky tak, aby ste získali požadovanú kvalitu a cenovú triedu danej stavebnej práce. 
Vám tak ostane množstvo času na iné veci – výber materiálu, návrh interiéru, exteriéru, výber farieb a dekórov a podobne. Zabezpečujeme stavbyvedúceho a v prípade potreby zabezpečíme aj stavebný dozor. 

Odborné poradenstvo
Cenova ponuka

Bezplatná cenová ponuka na Vašu stavbu

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Cenová ponuka

2. Konzultácia a cenová ponuka

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre stavbu od nás, spíšeme zmluvu a pustíme sa do práce.

© 2022 Všetky práva vyhradené