Cenová ponuka bezplatne

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily.

Odborná montáž okien

► Plastové okná a dvere    ► HST portál
► Hliníkové okná a dvere ►Strešné okná
► Plast-hliníkové okná a dvere ► Svetlíky
► Drevené okná a dvere  ► Garážové brány
► Montáž na penu a pásky  ► Garážové dvere
► Interiérové dvere  ► Brány, bránky
► Vstupné dvere  ► Parapety
► Terasové – balkónové dvere ► Siete proti hmyzu
► Posuvné okná a dvere  ► Rolety, žalúzie

 

Montáž okien a dverí

Naša firma rieši kompletnú dodávku a montáž všetkých výplní otvorov. Máme za sebou množstvo realizovaných montáži pre rodinné domy, polyfunkčné či iné objekty. V dnešnej dobe je energetická hodnota objektu považovaná za kľúčovú vlastnosť. Ovplyvňuje predovšetkým náklady na vykurovanie v zimných obdobiach ale aj komfort v interiéri. Dnes je pri oknách na výber z obrovského množstva značiek a pre bežného užívateľa vyzerajú všetky rovnako. Ich kľúčové vlastnosti sú predovšetkým v riešení detailov a tým ovplyvňujúce tepelnoizolačné vlastnosti. Pri montáži sa držíme aktuálnej stavebnej normy. Dôkladnou a správnou montážou by malo byť zamedzenie nežiaducemu úniku tepla z objektu.

Dodávame a montujeme rôzne druhy okien a dverí zohľadňujúce daný projekt od štandardných okien až po prémiové, keďže každý užívateľ má iné požiadavky. Niekto požaduje vysoké tepelnoizolačné vlastnosti, niekto vysokú bezpečnosť proti vlámaniu, iného užívateľa zas zaujíma najmodernejší vzhľad a farebné prevedenie. Všetky tieto požiadavky vieme spolu prekonzultovať a vyhotoviť Vám najvhodnejšie ponuky priamo na mieru. Okná a dvere dodávame aj s kompletnou montážou vrátane parapetov, sietí, žalúzií, roliet a vyspravením ostení. 

Okrem okien a dverí dodávame aj garážové brány, automatické s pohonom, či manuálne otváravé. Nech už si vyberiete akýkoľvek druh, postaráme sa o to, aby boli v súlade s ostatnými oknami a dverami. 

Odborná montáž okien
Cenova ponuka

Bezplatná cenová ponuka na Vašu stavbu

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Cenová ponuka

2. Konzultácia a cenová ponuka

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre stavbu od nás, spíšeme zmluvu a pustíme sa do práce.

© 2024 Všetky práva vyhradené