Cenová ponuka bezplatne

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily.

Fasády a zatepľovanie

► Zatepľovanie objektov ► Certifikovaný zatepľovací systém    ► Skrutkovacie kotvy
► Kontaktný zatepľovací systém   ► ETICS   ► Zapustená montáž
► Tepelná izolácia  ► Fasádny systém ► Nadokenná lišta 
► Certifikované materiály ► Fasádna omietka  ► Podparapetná lišta
► Polystyrén (EPS, XPS)  ► Akrilátová omietka   ► Okenný a dverový dilatačný profil
► Minerálna vlna  ► Silikónová omietka ► 2D, 3D lišty
► Kamenná vlna  ► Omietka s technológiou Ultraclea ► Ukončovacia lišta
► Drevovláknitá izolácia     ► Fasádny obklad ► Rohová lišta
► Isover   ► Riešenie hydroizolácie    ► Riešenie elektroinštalácie
► Knauf     ► Zakladacia lišta  
► Austrotherm     

 Certifikované zatepľovanie budov

Realizujeme štandardné aj prémiové riešenia zatepľovania objektov. Máme bohaté skúsenosti so zatepľovaním novostavieb aj rekonštrukcií. Realizujeme zatepľovanie pre rodinné domy, bytové domy, administratívne, priemyselné a polyfunkčné budovy. Na zatepľovanie používame kvalitné certifikované materiály na základe licencie vydanej Technickým a skúšobným ústavom stavebným v Bratislave. Rozdiel medzi štandardným a prémiovým systémom je v riešení detailov. Pri prémiovom riešení, používanom najmä pri rodinných domoch, venujeme pozornosť všetkým detailom. Správnym vyriešením detailov pri zateplení eliminujete tepelné mosty. 

Certifikované Fasádne systémy

V praxi sa stretávame s rôznym vkusom na fasádu. Zatiaľ čo jednému sa páči jednoduchá fasáda, druhý si dá záležať na jej rozmanitosti a dôraze. Presne preto pristupujeme ku každému projektu individuálne. Máme skúsenosti s rôznymi omietkami – od štandardných až po najnovšie prémiové riešenia. Kladieme dôraz na detail – využívame množstvo doplnkov ako sú fasádne profily a lišty pre správne vyhotovenie detailov ako sú rohy, ostenia, sokle a podobne.  

Okrem klasických omietok máme skúsenosti aj s dizajnovými omietkami. Pravidelnými školeniami priamo od výrobcov sa náš personál stretáva s najnovšími trendmi medzi fasádnymi riešeniami. Vieme dosiahnuť rôzne štruktúry omietok, omietky pre imitáciu dreva, kameňa, tehiel a podobne. 
Rovnako máme skúsenosti aj s fasádnymi obkladmi na báze akéhokoľvek materiálu, rôzneho formátu – či už ide o klasický obklad, veľkoformátový obklad, obklad ostení či drevené dosky.

Naši zamestnanci majú skúsenosti aj s tými najnovšími materiálmi a postupmi na trhu. Pravidelné školenia, semináre a kurzy je vidieť na našich realizovaných prácach, ktoré aj po mnohých rokoch pôsobia ako nové. Realizujeme certifikované zatepľovacie aj fasádne systémy. Na všetky nami zhotovené fasády garantujeme záruku.

 

 

 

Fasády a zatepľovanie
Fasáda moderného rodinného domu Abrahám
Fasáda moderného rodinného domu Abrahám
Moderná fasáda s prémiovou silikónovou vodoodpudivou omietkou
Cenova ponuka

Bezplatná cenová ponuka na Vašu stavbu

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Cenová ponuka

2. Konzultácia a cenová ponuka

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre stavbu od nás, spíšeme zmluvu a pustíme sa do práce.

© 2024 Všetky práva vyhradené