Cenová ponuka bezplatne

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily.

História

História založenia našej spoločnosti siaha až do roku 2005. V priebehu nasledujúcich rokov sme realizovali množstvo stavieb a podieľali sa na veľkom počte projektov a preto sa v roku 2007 spoločnosť mohla presťahovať z prenajatých priestorov do vlastných, a následne v roku 2008 sme si mohli zakúpiť aj vlastnú nehnuteľnosť s pozemkom. Všetky projekty berieme ako výzvu, obzvlášť tie realizované pre nás a preto sme v roku 2009 začali rekonštrukciu a kompletnú prestavbu zakúpenej nehnuteľnosti, ktorú sme v roku 2010 úspešne dokončili spolu s vybudovaním časti pre kancelárie.  

 

História
Stroje a mechanizmy
Stroje a mechanizmy
Zoznam všetkých strojov, nástrojov a mechanizmov
História
História
Vznik spoločnosti
Cenova ponuka

Bezplatná cenová ponuka na Vašu stavbu

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Cenová ponuka

2. Konzultácia a cenová ponuka

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre stavbu od nás, spíšeme zmluvu a pustíme sa do práce.

© 2023 Všetky práva vyhradené