Cenová ponuka bezplatne

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily.

Murovaná hrubá stavba domu postavená v obci Kráľová nad Váhom

Murovaná hrubá stavba katalógového rodinného domu Linear 326 postavená v obci Kráľová nad Váhom neďaleko mesta Šaľa. Základy vrátane rozvodov vody a kanalizácie + pripojenie na siete. Murované nosné steny a priečky. Montovaný stropný systém. Zastrešenie riešené ako plochá strecha. 

Murovaná hrubá stavba domu postavená v obci Kráľová nad VáhomMurovaná hrubá stavba domu postavená v obci Kráľová nad VáhomMurovaná hrubá stavba domu postavená v obci Kráľová nad VáhomMurovaná hrubá stavba domu postavená v obci Kráľová nad VáhomMurovaná hrubá stavba domu postavená v obci Kráľová nad VáhomMurovaná hrubá stavba domu postavená v obci Kráľová nad VáhomMurovaná hrubá stavba domu postavená v obci Kráľová nad VáhomMurovaná hrubá stavba domu postavená v obci Kráľová nad VáhomMurovaná hrubá stavba domu postavená v obci Kráľová nad VáhomMurovaná hrubá stavba domu postavená v obci Kráľová nad VáhomMurovaná hrubá stavba domu postavená v obci Kráľová nad VáhomMurovaná hrubá stavba domu postavená v obci Kráľová nad Váhom
Cenova ponuka

Bezplatná cenová ponuka na Vašu stavbu

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Cenová ponuka

2. Konzultácia a cenová ponuka

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre stavbu od nás, spíšeme zmluvu a pustíme sa do práce.

© 2022 Všetky práva vyhradené