Cenová ponuka bezplatne

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily.

Kompletná výmena okien a balkónových dverí v byte v Bratislave

Rekonštrukcia bytu v Bratislave.
– Kompletná výmena okien a balkónových dverí. 
– Demontáž starých okien. 
– Zmena dispozície - Zasklenie balkóna. 
– Pôvodný otvor pre balkónové dvere a okno bol prerobený na raňajkový pult. Zvýšila sa tým podlahová plocha bytu. 
– Farba okien je obojstranne biela pre dodržanie jednotvárnosti bytovky.
– Balkóna.

Kompletná výmena okien a balkónových dverí v byte v BratislaveKompletná výmena okien a balkónových dverí v byte v BratislaveKompletná výmena okien a balkónových dverí v byte v BratislaveKompletná výmena okien a balkónových dverí v byte v BratislaveKompletná výmena okien a balkónových dverí v byte v BratislaveKompletná výmena okien a balkónových dverí v byte v BratislaveKompletná výmena okien a balkónových dverí v byte v BratislaveKompletná výmena okien a balkónových dverí v byte v BratislaveKompletná výmena okien a balkónových dverí v byte v BratislaveKompletná výmena okien a balkónových dverí v byte v BratislaveKompletná výmena okien a balkónových dverí v byte v BratislaveKompletná výmena okien a balkónových dverí v byte v Bratislave
Cenova ponuka

Bezplatná cenová ponuka na Vašu stavbu

Každá stavba je jedinečná a pre vypracovanie zmysluplnej cenovej ponuky sú potrebné iné údaje. Zanechajte nám na seba kontakt a my sa s Vami spojíme, aby sme si vyjasnili potrebné detaily. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Cenová ponuka

2. Konzultácia a cenová ponuka

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre stavbu od nás, spíšeme zmluvu a pustíme sa do práce.

© 2022 Všetky práva vyhradené