CM-STAV-MONT s.r.o.

Stavebná firma,
stavby a rekonštrukcie

Školenie Steico akademia PL

Zamestnanci CM-STAV-MONT absolvovali dvojdňový odborný seminár k STEICO produktom priamo vo fabrike. Školenie bolo spojené aj s praktickou časťou a jeho úspešným absolvovaním získali certifikát odbornej spôsobilosti priamo od výrobcu.

 Stavebný systém STEICO - Inovatívny stavebný systém – konštrukcie a tepelné izolácie

STEICO, ako jediná firma v tomto odvetví, poskytuje kompletný stavebný systém – pre nosné konštrukcie a ekologické tepelné izolácie

Lepené vrstvené drevo (STEICO LVL)

Masívne drevené trámy môžu mať slabé miesta, napríklad hrče. V STEICO LVL  (Laminated Veneer Lumber - lepené vrstvené drevo),  sú z vrstiev dýh mäkkého dreva vyrobené pevné a stabilné nosníky alebo dosky. Chyby materiálu sú eliminované touto štruktúrou vrstiev. Vrstvené drevo je jedným z najodolnejších kompozitných materiálov z dreva vôbec.  

Nosníky

Koncept nosníkov je jednoduchý: väčšia únosnosť - menej materiálu. STEICOjoist bol špeciálne vyvinutý pre použitie v strešných a stropných konštrukciách a STEICOwall je optimalizovaný pre použitie v konštrukciách stien. Štíhlejšie konštrukcie v strechách a stenách ponúkajú viacej priestoru pre tepelnoizolačné materiály, a tím zvyšujú energetickú účinnosť pri rovnakej hrúbke konštrukcie.

Drevovláknité izolácie

Z čerstvého mäkkého dreva STEICO vyrába najväčšiu škálu drevovláknitých tepelnoizolačných materiálov – od fasádnych izolačných dosiek cez mäkké izolácie dutín až po statické izolační dosky. Izolácie z drevených vlákien chránia nielen proti chladu v zime, ale i pred horúčavami v lete. Ponúkajú ochranu pred vetrom a dažďom a vďaka ich  difúznej otvorenosti aj vysokú ochranu proti vlhkosti.

 

 

Steico školenie cm-stav-mont

steico certifikát csabaIng ernest czanik certifikát

lenkaradovan